Maybe I just need to be a little bad for a while. But not a bitch. ;)

• Facebook PAGE •

About this little blonde -.-

8. july 2013 at 16:19 | Anet |  Me
Blog
Fuu... jak začít. Asi Vám přijde divné, že mám půlku blogu v angličtině a články píšu česky. Angličtina se mi prostě líbí víc jak čeština, svoje články bych MOŽNÁ i nějak přeložit dokázala, ale pochybuji, že některým z Vás by se to překládat chtělo. Mě by to po čase asi taky omrzelo - psát sem 2x delší články kvůli překladu. Tak jsem to vyřešila takhle, popřípadě využijte google překladač. :D

Me
Jmenuji se tak a tak a je mi tolik a tolik, to není důležité, prostě mi říkejte Anet/Anette nebo prostě jak chcete no. Většina z Vás si asi odvodí, že jsem Aneta, ale nevíte to stejně jistě. :3 Jen Vám prozradím, že na fotce v záhlaví jsem já. Nesuďte mě prosím podle vzhledu, zdání klame. HODNĚ. :)
Proč jsem si vůbec založila blog? Baví mě psát a chtěla bych najít lidi, kteří mají stejné názory na hudbu a prostě celkově na věci, které mě zajímají. Z toho Vám asi dojde, že takové lidi ve svém okolí moc nenacházím. Dalším důvodem je i to, že moc nemám ráda facebook, mám tam svoji stránku, kam dávám své fotky a podobně, ale už jen díky kvalitě fotek, která se po jejich nahrání na facebook zhoršuje, bych je radši sdílela s Vámi.

I love...
Miluju hudbu. Totálně. ^_^ Nejradši mám rock/grunge/punk/punk rock a prostě tyhle tvrdší žánry. Mezi moje blíbené kapely patří Vypsaná fixa, Oasis, Paramore, Nirvana, The pretty reckless a System of a down. Nevím, která kapela je nejoblibenější, většinou se to podle nálady střídá. Učím se na el. kytaru a chci umět zpívat. Naučím se to JO, JO, JO!! (:D)

Miluju kreslení, focení, malování apod. S kreslením jsem začala asi před 2 lety, když jsem se pokoušela nakreslit Kurta Cobaina (tužkou). Byl to asi můj první obrázek, který se mi nějak víc povedl, (na to, jak jsem kreslila) a tak mi to dalo nějak odvahu kreslit dál. Baví mě to a je to luxusní odreagování.

Miluju fesťáky. Ok, byla jsem jen asi na dvou a ani to nebyly pořádný fesťáky, ale určitě se na ně teď o prázdninách chystám. Jde o to, že tam nejsou (z větší části) namyšlený fifleny, zlatokopky a tyhlecty *sprostý slovo*, který fakt nemám ráda. Když je ale vidím, tak si jich snažím něvšímat, i když to kolikrát nejde. Taky tam nejsou namachrovaní šampónci, které taky moc nemusím. :) A hlavně... TA ŽIVÁ HUDBA JE SKVĚLÁ!

Miluju motorky. Už si na nějakou tu 125 šetřím (nejspíš varadero, pokud došáhnu na zem). Ale s mým budoucím manželem, který o mně neví a já o něm taky ne, budeme mít BMW GS 1200. :)) :D Je to krásnej pocit, když jedete někde, kde je krásná silnice, ani tam moc nejezdí auta a vy to tam můžete rozjet. Fuuu.

Miluju vděčný a hodný lidi. I když jich znám dost málo. V mým věku nad tímhle ani nikdo moc nepřemýšlí. Ale když si začnete vážit malých věcí, budete šťastní. A tím pádem začnete myslet pozitivně, přijdou i pozitivní věci. Áno, další věc, která mě zajímá - psychologie, síla myšlenka a podobně. :)


No. To bude asi všechno, snad se to tu brzy rozjede a budu mít pořád co přidávat. Nejspíš tu nebudu každý den, když už, tak jen po večerech. Jsou prázdniny a chci si je maximálně užít. :) Nebudu sem psát, co s blogem plánuji, jaké napíšu články apod. Kdyžtak musíte sledovat. :P
YEAH PRVNÍ ČLÁNEK!
:D
- Anet
 

1 person judged this article.

Comments

1 lost-strength lost-strength | Web | 8. july 2013 at 16:35 | React

uaa. tak vkus na hudbu máme podobný, to s těma festákama taky, byla jsem akorát na dvou jednodenních, ale bylo to super, té živé hudbě se nevyrovná nic a chystám se na minimálně víkendový :D
btw. Na fotce v menu ti to hrozně sluší :)

2 Anette Anette | Web | 8. july 2013 at 21:30 | React

[1]: Já taky na jednodenních no. :D Fesťáky jsou luxusní a ty kapely tam taky. :) A děkuju moc. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama